Forum za vsak dan !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za vsak dan ! =]
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?

Go down 
+4
*RainbowTear#
Monstrumilian^^
Fake_EmoAngel^^
8 posters
AvtorSporočilo
Fake_EmoAngel^^
Administrator
Administrator
Fake_EmoAngel^^


Male Število prispevkov : 183
Age : 30
Registration date : 07/11/2008

Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptyNed Nov 23, 2008 1:06 am

Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?

Am ja men je tko dost usen kej ...za obleke pa to kšn H&M, New Yorker, C&A.....pa še miljon drugih hahaha...
drgač pa odvisn kai rabm...
Drgač pa če js zase kupujm pol sm lah ceu dan u trgovin...če morm pa skom drugim okol hodt mi p ani kej zlo zabavn(sicr odvisn ksai pa kje)...Nerabm bit pa nč depresivn al pa kei d grem u shopping...važn d js kei rabm pa sm tm..drgač pa itq k dnar dubim ga tkoj zapravm...

P.S. ne hodjo u shopping sam punce XD
Nazaj na vrh Go down
<Sky_Walker>

<Sky_Walker>


Male Število prispevkov : 57
Registration date : 22/11/2008

Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptyNed Nov 23, 2008 1:37 am

bobi sej a ni tko da si ti skor skoz ublečn športno?? pa vedno use po najcenejši ceni ane??? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Guest
Gost




Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptyNed Nov 23, 2008 1:58 am

ja newem kaj smatraš za športno

po najcenejši za določeno kvaliteto to je res ja lol!
Nazaj na vrh Go down
<Sky_Walker>

<Sky_Walker>


Male Število prispevkov : 57
Registration date : 22/11/2008

Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptyNed Nov 23, 2008 2:00 am

ja usaj tko k sm te jst vidu si biu skor skoz ublečen šprtno .......misl tko športno ne lihk tko k da bi šou na trening sam je pa tvoj stil oblačenja športn ane??? :?: :?:
Nazaj na vrh Go down
Guest
Gost




Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptyNed Nov 23, 2008 2:03 am

če so zate kavbojke športne pol ja

ei kako se ti pišeš da vem kdo si :pirat:
Nazaj na vrh Go down
<Sky_Walker>

<Sky_Walker>


Male Število prispevkov : 57
Registration date : 22/11/2008

Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptyNed Nov 23, 2008 2:10 am

ja sej kavbojke so tud športne, sploh pa če daš zravn kšno tako majco pa še jopco al pa trenerko..........aja drgač sm biu lani 8.c
Nazaj na vrh Go down
Guest
Gost




Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptyNed Nov 23, 2008 2:12 am

aja pol sm športno k glih u trenerki pa fuzbal čeulih ne hodm okol hehe lol!

aja šenica si ti :geek:
Nazaj na vrh Go down
<Sky_Walker>

<Sky_Walker>


Male Število prispevkov : 57
Registration date : 22/11/2008

Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptyNed Nov 23, 2008 2:14 am

ja sej vem jst to da ne hodš ukol u trenrki pa u fuzbal čeulih Very Happy drgač si pa zadeu gdo sm
Nazaj na vrh Go down
Monstrumilian^^
Administrator
Administrator
Monstrumilian^^


Male Število prispevkov : 247
Age : 31
Registration date : 05/11/2008

Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptyNed Nov 23, 2008 11:13 am

No ja jz najraš nakupujem v:
-No rools
-Hip-Hop shop
-pol uspodi v Koloseju k je una tgovina.
-H&M
-New Yorker
-...

ampka večinoma sm vi no rools pa si tam skor useee kupujem. Res k hip-hop oblačila so men tkoooooo kuuuuuuuuuuuuuul. Tko da se splača mal it pogledat v no rools !!!
Maj enkrat bova šla skp !!!!
Nazaj na vrh Go down
https://lajf.slovenianforum.com
<Sky_Walker>

<Sky_Walker>


Male Število prispevkov : 57
Registration date : 22/11/2008

Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptyNed Nov 23, 2008 1:58 pm

No sej jst tud skor use kupm u no rools, če pa tm ne pa ponavad tud u hip-hop shop (samt tm je ful drago).
drgač pa kupujm tud u new yorker-ju pa H&M pa usake tok cajta če gremo u austrijo še u C&A....drgač pa čist odvisn če mi je kje kšna stvar huda...
Nazaj na vrh Go down
Monstrumilian^^
Administrator
Administrator
Monstrumilian^^


Male Število prispevkov : 247
Age : 31
Registration date : 05/11/2008

Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptyNed Nov 23, 2008 5:59 pm

Ah men cena ni važna Razz Men je sam lepota pa kvaliteta oblačila Razz
Nazaj na vrh Go down
https://lajf.slovenianforum.com
<Sky_Walker>

<Sky_Walker>


Male Število prispevkov : 57
Registration date : 22/11/2008

Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptyNed Nov 23, 2008 6:05 pm

no ja sej to je res.....sam recimo za eno stvar k je neke karl kani firma lohk dobiš čist isto stvar sam da gor ne piše karl kani u eni drugi trgovini za pou mn
Nazaj na vrh Go down
Guest
Gost




Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptyNed Nov 23, 2008 6:56 pm

Monstrum^^ je napisal/a:
Ah men cena ni važna Razz Men je sam lepota pa kvaliteta oblačila Razz

pol maš pa preveč dnarja lol!
Nazaj na vrh Go down
Fake_EmoAngel^^
Administrator
Administrator
Fake_EmoAngel^^


Male Število prispevkov : 183
Age : 30
Registration date : 07/11/2008

Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptyNed Nov 23, 2008 11:14 pm

bobi je napisal/a:
če so zate kavbojke športne pol ja

ei kako se ti pišeš da vem kdo si :pirat:

Ja ei sam tok če se kei tazga menta kdo iz kje pa karkol se zmenta po pm. al pa tm u predstavitvi..k to ne spada u temo =D...


Monstrum^^ je napisal/a:
Ah men cena ni važna Razz Men je sam lepota pa kvaliteta oblačila Razz

Pa smo spet pr dnarju ane Stanko XD
Nazaj na vrh Go down
*RainbowTear#

*RainbowTear#


Število prispevkov : 65
Registration date : 12/11/2008

Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptyČet Nov 27, 2008 5:50 pm

drgac jst zdej vem d naslednic k bom karkol rabla grem u sport 2000 k sm vidla zanc enepar fuuul hudih cunj <3

drgac p kupujm tut vecinoma u H&Mu,NY,C&A,Tally Weijl, Pimkie<3, ummm Orsay ucas-zei ze doug nism.... al pa kr grem u kksn shop k fancy zgleda od zuni:) Very Happy ucas clo kej narucim prek neta Cool
Nazaj na vrh Go down
Elanora252

Elanora252


Število prispevkov : 16
Registration date : 23/11/2008

Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptySob Nov 29, 2008 12:44 am

Ok jst vidm,d tipi ubistvu ful radi shoppingirate!Jst jih drgač tut še ene par poznam, k jim je shopping neki najbolšga na svetu(aveškao)..no ne glih jabolšga,ampak pač tm nekje!
Drgač pa važn je,d ti je cuna huda..pa ni važn kok stane..ok res je,d ne vem nezga ful velzga keša nauš daju..sam usen..učas se splača! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
<Sky_Walker>

<Sky_Walker>


Male Število prispevkov : 57
Registration date : 22/11/2008

Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptySob Nov 29, 2008 3:26 pm

Elanora252 je napisal/a:
Ok jst vidm,d tipi ubistvu ful radi shoppingirate!



ja jst sploh ne rd shopingiram jst grem tko u štacuno sam k rabm kej nouga no pa če jst zase kupujm je še kr ql sam če pa morm bit skupi z njim k nakupuje pa skor umrem od dougcajta
Nazaj na vrh Go down
Freaky_friday. <3
Administrator
Administrator
Freaky_friday. <3


Female Število prispevkov : 216
Age : 30
Registration date : 02/12/2008

Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptyTor Dec 02, 2008 7:52 pm

Okeeeei,
Naibolše cune so in daaa:

- TAILY WAIL. <333
- H & M (Haso & Mujo) lol!
- NEW YORKER
- ZARA ma kr dost okej stvari.
- MADNESS sam je drago k svina a ne. -.-
- PIMKIE <3<3<3<3 Sam...ni u slovenijii. ableee. Razz
- BERSHKA. p upm d je prou napisan.
- TAKKO fashion.

ummmm ja.
Seii bi se še kei spomlna....AIA.
SPORTINA ma tud zaaaakon cune. =D
Sam so tud drage zelo zelo ×D
Nazaj na vrh Go down
ančk




Female Število prispevkov : 24
Registration date : 08/11/2008

Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptyPon Feb 23, 2009 12:43 am

TAILY WAIL Very Happy love <3 love <3 huda trgovina vedno kej najdš pa tut niso drage stvari
Nazaj na vrh Go down
ConfusedGIRL

ConfusedGIRL


Female Število prispevkov : 14
Age : 27
Registration date : 06/05/2009

Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptyPet Maj 08, 2009 2:20 pm

jz tut kupujm u h&m pa u newyorkerju p zari gdaj...drgač majo pa tut hude obleke u allthat...čiiz hiphop..saan to je na netu !

ampak ne razumm pa folka k da za obleke took dnarja keer moji prjalci se je zgodil da je v nuem kakšni trgovini kupla majco brez rokavou z eno mejhno slikco gor za 1oo€ pol je pa nasledn dan pršla ena punca u šolo z ISTO majco saam da je mela kratke rokave pa j zanjo dala 1o€ u newyorkarju !
Nazaj na vrh Go down
Freaky_friday. <3
Administrator
Administrator
Freaky_friday. <3


Female Število prispevkov : 216
Age : 30
Registration date : 02/12/2008

Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptySob Maj 09, 2009 10:22 pm

Zdej ej u centru ena fuuul huda trgovina - čist nova - s cunam p tud s šuhami.
ZOOO. (neki tazga.)

SAM.

Cene ane.
Sam za glavo se lahka primš.

Majce po 70€, hlače 160€....

P ful škoda d je tolk drgao k so res FUL hude stvari. ^^
Nazaj na vrh Go down
ConfusedGIRL

ConfusedGIRL


Female Število prispevkov : 14
Age : 27
Registration date : 06/05/2009

Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? EmptySob Maj 09, 2009 10:37 pm

aneda..jz grem usak dan po šoli ( mam čiiz zravn ) in gledam une lepe cunce in si prestaulam da so moje !

keer so reez take otštekane !!!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?   Kje, kaj in kdai najraje nakupujete? Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Kje, kaj in kdai najraje nakupujete?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum za vsak dan ! :: Prosti čas :: Shopping & cunjce-
Pojdi na: