Forum za vsak dan !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za vsak dan ! =]
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Grda Račka

Go down 
+2
Fake_EmoAngel^^
Monstrumilian^^
6 posters
AvtorSporočilo
Monstrumilian^^
Administrator
Administrator
Monstrumilian^^


Male Število prispevkov : 247
Age : 31
Registration date : 05/11/2008

Grda Račka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Grda Račka   Grda Račka EmptyNed Nov 23, 2008 11:01 pm

Zelo uspešna serija posneta po mehiški nadaljevanki. Samo da je talo drugčne od nje.

Tuki pa napište usee o tej seriji. A vam je ušeč pa tko ...
Nazaj na vrh Go down
https://lajf.slovenianforum.com
Fake_EmoAngel^^
Administrator
Administrator
Fake_EmoAngel^^


Male Število prispevkov : 183
Age : 30
Registration date : 07/11/2008

Grda Račka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Grda Račka   Grda Račka EmptyNed Nov 23, 2008 11:18 pm

No 1. sezono sm še gledu zdej pa nimam več časa....mislm tko šekr ql je no...če že nism meu kei za gledat/delat pol sm šou to gledat....
Nazaj na vrh Go down
Guest
Gost




Grda Račka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Grda Račka   Grda Račka EmptyPon Nov 24, 2008 11:49 pm

Po keri telenoveli je to?

Mi gorda bela?

grdo račko sm gledu prvo sezono zdej se mi pa ne da več, bom gledu med počitncam polet celo drugo sezono sunny
Nazaj na vrh Go down
Monstrumilian^^
Administrator
Administrator
Monstrumilian^^


Male Število prispevkov : 247
Age : 31
Registration date : 05/11/2008

Grda Račka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Grda Račka   Grda Račka EmptyTor Nov 25, 2008 12:44 am

bobi je napisal/a:
Po keri telenoveli je to?

Mi gorda bela?

grdo račko sm gledu prvo sezono zdej se mi pa ne da več, bom gledu med počitncam polet celo drugo sezono sunny

Jooj bobi ti si pa z telenovelam na tekočm !! Ne ni ta mi gorda bela ampak je bety la fea
Nazaj na vrh Go down
https://lajf.slovenianforum.com
<Sky_Walker>

<Sky_Walker>


Male Število prispevkov : 57
Registration date : 22/11/2008

Grda Račka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Grda Račka   Grda Račka EmptyTor Nov 25, 2008 1:07 am

no to pa tud jst skor usak pondelk gledam če pravočasno pridm iz treninga in se mi zdi da je čist huda nadaljevanka Very Happy
Nazaj na vrh Go down
*RainbowTear#

*RainbowTear#


Število prispevkov : 65
Registration date : 12/11/2008

Grda Račka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Grda Račka   Grda Račka EmptyČet Nov 27, 2008 5:28 pm

men je tut huda :)
sam d itk nwm kdai je (mislm no zdej sm vidla d je u pondelk) tko d ne gledam. ceprou lani se sm, zdej p itk ponavad al nimam cajta al se pa ne spomnm Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Elanora252

Elanora252


Število prispevkov : 16
Registration date : 23/11/2008

Grda Račka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Grda Račka   Grda Račka EmptySob Nov 29, 2008 12:27 am

ta grda račka je čist huda!jst vedno komi čakam,d je pondelk!=) lol! čeprou fuuuul pogrešam gospodinje!a kdo ve kdaj bojo spet???
Nazaj na vrh Go down
Monstrumilian^^
Administrator
Administrator
Monstrumilian^^


Male Število prispevkov : 247
Age : 31
Registration date : 05/11/2008

Grda Račka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Grda Račka   Grda Račka EmptySob Nov 29, 2008 9:15 am

Pomojem se bojo Gospodinje začele tam enkrat po novem letu al pa septembra drugo leto 100% Jz gledam zdej že 4 sezono na HBO !!! PA SO FUUUL ZAKON
Nazaj na vrh Go down
https://lajf.slovenianforum.com
ančk




Female Število prispevkov : 24
Registration date : 08/11/2008

Grda Račka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Grda Račka   Grda Račka EmptySre Dec 03, 2008 4:41 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ful hudo gledam vsak pondelk :) :) Razz
pa upam,da bodo kmal spet gospodinje :) :) :)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Grda Račka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Grda Račka   Grda Račka Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Grda Račka
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum za vsak dan ! :: Mediji in kino :: Nanizanke & nadaljevanke & resničnostni šovi....-
Pojdi na: