Forum za vsak dan !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za vsak dan ! =]
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Lepe misli, blogi, spodbudni spisi...

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Fake_EmoAngel^^
Administrator
Administrator
Fake_EmoAngel^^


Male Število prispevkov : 183
Age : 30
Registration date : 07/11/2008

Lepe misli, blogi, spodbudni spisi... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Lepe misli, blogi, spodbudni spisi...   Lepe misli, blogi, spodbudni spisi... EmptyTor Dec 02, 2008 10:49 pm

Ja no tle nalepte/napište kšno lepo misu, spis, če ste kje kej prebral/ napisal, dobil po mailu....
____________________________________________________________________________________________________________________


Nekaj za nas..posebneže XD

Nauk, ki sledi kot moralka tega pisma, se imenuje filozofija Charlesa Schultza, umetnika, ki je ustvarilCharlieja Browna (lik iz risanke).
Ne odgovarjajte na postavljena vprašanja z vso resnostjo, dovolj bo, če si poskusite zamisliti odgovore.
Samo preberite do konca in dojeli boste bistvo sporočila.

****************
1. Naštejte pet najbogatejših ljudi na svetu.
2. Naštejte zadnjih pet zmagovalcev na tekmah svetovnega pokala v smučarskih poletih.
3. Poizkusite se spomniti imena zadnjih petih Miss Slovenije.
4. Naštejte deset oseb, ki so dobile Nobelovo ali Pulitzerjevo nagrado.
5. Naštejte vsaj pet dobitnikov Oskarjev za najboljšega igralca ali igralko iz zadnjih pet let.


No, kakšen je rezultat?

Bistvo je v tem, da s ivečina izmed nas ne zapomni včerajšnje senzacije.

Saj ti, ki se jih niste mogli spomniti ali pa se samo niste mogli spomniti njihovih imen, niso zgube; govorimo o najboljših na svojem področju. Ampak aplav izgine, slava zbledi.Nagrade izgubijo sijaj. Dosežki se pozabijo...

Zdaj pa še en (podoben) kratek kviz, za dosego boljših rezultatov:

1. Spomnite se vsaj treh učiteljev, ki so vam kdaj pomagali v šoli.
2. Naštejte tri prijatelje, ki so vam pomagali, ko vam je bilo res hudo.
3. Spomnite se pet oseb, od katerih ste se naučili kaj pomembnega.
4. Spomnite se nekaj oseb, ki so povzročile, da ste se počutili pomembni.
5. Premislite o petih ljudeh, s katerimi se radi družite.

Ste zali odgovoriti na vsa vprašanja? Ali vam je sedaj lažje?


In še nauk tega kviza:

Ljudje, ki naredijo vaše življenje bogato in drugačno,
niso tisti z najvišjimi diplomami ali
najboljšimi rezultati,
niti tisti z največ denarja
ali najvišjimi nagradami.
To so vsakdanji ljudje,
ki jim je veliko do vas,
ki jim ni vseeno,
kaj se dogaja z vami.
Zato nikdar ne pozabite teh ljudi!


"Naj vas ne skrbi možnost konca sveta danes! V Avstraliji je že tako ali tako jutrišnji dan!"

Have a nice life <3!
Maj =D
Nazaj na vrh Go down
Fake_EmoAngel^^
Administrator
Administrator
Fake_EmoAngel^^


Male Število prispevkov : 183
Age : 30
Registration date : 07/11/2008

Lepe misli, blogi, spodbudni spisi... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lepe misli, blogi, spodbudni spisi...   Lepe misli, blogi, spodbudni spisi... EmptySob Dec 06, 2008 1:14 am

-ljubiti ali biti ljubljen..??...ljubi-ker samo pogumni ljubijo,strahopetci pa čakajo da bodo ljubljeni...??!!

-The true friend are hard to find, harder to leave and IMPOSSIBLE to FORGET


- Kai nam bodo besede, ko pa ne moremo odpreti srca

-I love...I had loved...i will love

-Če te človek ne sprejema takšnega kot si, te ni vreden


Nazadnje urejal/a Fake_EmoAngel^^ Tor Dec 16, 2008 12:43 am; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh Go down
Fake_EmoAngel^^
Administrator
Administrator
Fake_EmoAngel^^


Male Število prispevkov : 183
Age : 30
Registration date : 07/11/2008

Lepe misli, blogi, spodbudni spisi... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lepe misli, blogi, spodbudni spisi...   Lepe misli, blogi, spodbudni spisi... EmptySob Dec 06, 2008 1:16 am

Preveri preden obupaš!!!!!!!!!!!!!!


Sedel sem v razredu in strmel v dekle poleg mene. Bila je moja najboljša prijateljica. Gledal sem njene dolge lase in zamišljen obraz. Želel sem si da bi bila moja. Ampak ona me nikoli ni gledala na tak način in tega sem se zavedal. Po predavanju se je obrnila k meni in me prosila za zapiske, ker je prejšnji dan manjkala. Posodil sem jih. Rekla je "hvala" in me poljubila na lice. Hotel sem ji povedati, da nočem biti le prijatelj. Ampak sem se preveč bal in še zdaj ne vem zakaj.
Nekaj mesecev kasneje. Telefon zvoni. Ko se oglasim je na drugi strani ona, v joku mi je razlagala kako ji je njen fant zlomil srce. Vprašala me je, če bi prišel k njej, ker noče biti sama in tako sem prišel. Sedela sva na kavču, jedla čips in gledala romantične filme. Gledal sem njen žalostni obraz in kljub žalosti je bila tako lepa. Želel sem si da bi bila moja. Ampak ona me nikoli ni gledala na tak način in tega sem se zavedal. Potem je rekla da bi šla rada spat, poslovila sva se, pogledala me je v oči, mi rekla "hvala" in me poljubila na lice. Hotel sem ji povedati, da jo imam rad ampak me je bilo preveč strah in še zdaj ne vem zakaj.
Naslednje leto smo imeli ples. Dan pred slavnostnim večerom je prišla k meni in mi povedala da je njen soplesalec zbolel. Tudi jaz nisem imel soplesalke in zato sva se odločila da bova šla skupaj kot najboljša prijatelja. Ko je bilo čudovitega in čarobnega večera konec sva stala na njenem pragu. Gledal sem jo, ko se mi je nasmehnila in me pogledala s tistimi prelepimi oči. Želel sem si da bi bila moja ampak ona name nikoli ni mislila tako kot jaz nanjo in tega sem se zavedal. Potem mi je rekla "hvala, imela sem se čudovito lepo" in me poljubila na lice. Hotel sem ji povedati, da nočem biti le njen prijatelj, hotel sem ji povedati da jo ljubim ampak preveč sem se bal in še zdaj ne vem zakaj.
Potem je minil dan, mesec in kar naenkrat je bil dan ko smo diplomirali. Gledal sem kako se je povzpela na oder, da bi prejela svojo diplomo. Bila je tako zelo lepa. Želel sem si, da bi bila moja ampak zavedal sem se, da me ona nikoli ni opazila na tak način. Preden smo se odpravili domov je prišla k meni, jokala je in jaz sem jo objel. Potem je dvignila pogled in rekla "Ti si moj najboljši prijatelj, hvala" in me poljubila na lice. Hotel sem ji povedati da nočem biti le njen prijatelj, hotel sem, da ve, hotel sem ji povedati da jo ljubim ampak bilo me je preveč strah in še zdaj ne vem zakaj.
Sedim v cerkvi. Moja prijateljica se bo poročila. Poročila se bo sedaj. Gledal sem jo kako stoji pred oltarjem, bila je lepša kot kadarkoli prej. Gledal sem kako je rekla "da" in pri srcu me je stisnilo. Želel sem si, da bi bila moja, ampak ona ljubi njega in tega sem se zavedal. In vedel sem, da me nikoli ni gledala tako kot gleda sedaj njega. Preden se je odpeljala s svojim možem, v svoje novo življenje je prišla k meni, me objela, rekla "prišel si, hvala" in me
poljubila na lice. Hotel sem ji povedati kaj čutim, hotel sem ji povedati, da nočem biti le prijatelj, ljubim jo ampak preveč me je bilo strah in ne vem zakaj.
Leta so minila in sedaj gledam v krsto dekleta, ki je bila nekoč moja najboljša prijateljica. Ko so prebirali njen dnevnik, ki ga je pisala v svojih študentskih letih so prebrali tudi te besede: "Gledam ga in si želim da bi bil moj. Ampak on me nikoli ne gleda na tak način kot jaz njega in tega se zavedam. Hočem mu povedati, želim, da ve, da, nočem biti le njegova prijateljica. Ampak preveč me je strah in ne vem zakaj. Kako si želim, da bi prišel in mi rekel da me ima rad." "Kako si želim da bi ti..." sem si mislil in jokal.
Naredite si uslugo, povejte
tistemu fantu ali dekletu da ga/jo imate radi, čeprav ne veste kako bo
reagiral/a. Povejte kaj resnično čutite do njega/nje ker ne bo tam za vedno!!!


vir: netlog (blog)
Nazaj na vrh Go down
Freaky_friday. <3
Administrator
Administrator
Freaky_friday. <3


Female Število prispevkov : 216
Age : 30
Registration date : 02/12/2008

Lepe misli, blogi, spodbudni spisi... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lepe misli, blogi, spodbudni spisi...   Lepe misli, blogi, spodbudni spisi... EmptySob Dec 06, 2008 1:29 am

Omg.
Tole tazadno pa....oooh omg. </3

Jokam.
Resno.
Omg.
Neki tok lepga....in čist resničnga!! </3
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________

Resnična ljubezen
PUNCA: Daj malo bolj počasi, no!
FANT: Ne, ker je zabavno.
PUNCA: Ne ni, strah me je, prosim!
FANT: Potem pa reci, da me ljubiš.
PUNCA: Saj veš, da te ljubim.
FANT: Objemi me.
Punca ga objame.
FANT: Prosim vzemi z moje glave čelado, ker me moti.


V časopisu naslednji dan:
Motor se je zabil v stavbo, ker so odpovedale zavore. Dve osebi sta bili na motorju, le ena je preživela.


RESNICA JE,
da je na pol poti fant ugotovil, da so zavore uničene, ampak tega ni hotel povedati svoji punci. Hotel je še zadnjič slišati, da ga ima rada in še zadnjič je hotel občutit njen objem. Potem jo je prosil, da je dala njegovo čelado na svojo glavo, ker je hotel, da ona preživi, čeprav bi to pomenilo, da bo on umrl.

Če ljubiš nekoga tako močno, mu to povej, preden bo prepozno!
Nazaj na vrh Go down
Fake_EmoAngel^^
Administrator
Administrator
Fake_EmoAngel^^


Male Število prispevkov : 183
Age : 30
Registration date : 07/11/2008

Lepe misli, blogi, spodbudni spisi... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lepe misli, blogi, spodbudni spisi...   Lepe misli, blogi, spodbudni spisi... EmptyTor Dec 16, 2008 12:42 am

-Fuck off if you don't want get hurt!!
I don't wanna get hurt....but if do get hurt....i don't really care...Because you’re my friend


-Yesterday is history, tomorrow is a misery but today is a gift, that's why it's called a present...

-Prijatelji so kot angeli, ki nam pomagajo leteti, ko naša krila pozabijo kako je treba leteti....

It's really hard to show
everybody how you feel,
scared of letting them
know what's bothering
you..
Sometimes lying would be
an excellent remedy to
overshadow the tears
from your eyes..
You hide the pain by
smiling, you hide the
tears by laughing, and you
hide the sadness by
lying..
And sometimes you just want
to trade your life just
experience a minute
of happiness that will
really change
everything..
But thats what makes it
ironic, the more you seek
for happiness, the more you
Lose it.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Lepe misli, blogi, spodbudni spisi... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lepe misli, blogi, spodbudni spisi...   Lepe misli, blogi, spodbudni spisi... Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Lepe misli, blogi, spodbudni spisi...
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum za vsak dan ! :: Najstniški kotiček .^^. :: Teenagers-
Pojdi na: