Forum za vsak dan !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za vsak dan ! =]
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Take a little piece of my heart.

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
DayDreamer.

DayDreamer.


Število prispevkov : 8
Registration date : 29/07/2009

Take a little piece of my heart. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Take a little piece of my heart.   Take a little piece of my heart. EmptySre Jul 29, 2009 1:15 am

Hello! : D

no, js ne maram razpredelnic in podobnih zadev, vsaj v tem trenutku ne, zato se bom lepo spravla napisat en bl lejm opis, ker z mislimi nism čist pr stvari. jebi ga, to se itak ne da kar se mene tiče^^.
uglaunem, ime mi je tjaša in sm stara 16 let. po horoskopu sm vodnarka, uno podznamenje je pa riba. in morm povedat da mi je una knjiga v kateri ti pišejo značilnosti teh znamenj pto, use zadel. res fino ane. pol so usi k majo brzdej tkrt k js taki, kar mi ni lih najbl ušeč. sam k sreči ne poznam lih velik ljudi k majo rojstni dan v roku treh dneh naprej alpa nazaj od mojga datuma. ubistvu poznam tri, od tega sta je ena točn tri dni kasnej rojena kt js, drugi dve pa en dan za mano in ene od niju ne maram preveč. ampak je sam ena ista kot jz, tko da sm še kr na dobrem, usaj men se tko zdi (=
skratka. rada filozofiram, sploh tkrt ko se mi da in trenutno sm rahlo in the mood, tko da če se večini od vs ne bo dal prebrat tega opisa vs čist razumm, tut js nkol ne preberem usega. preletim pa je. poleg tega da rada filozofiram mam najrajši na svetu moje prjatle, brez katerih ne bi bla to kar sm (rada vs mam :**), mojo familijo in psa. to so dosegljivi osebki k jih usak dan več al mn lahko vidm. skor no. od najbl možno nedosegljivih osebkov sm pa nora na toma feltona, ki je po mojem mnenju neprimerno najbl seksi model v vesolju. zdj ko sm pogledla tazadn harry potter film in sm sploh čist uplena><. sej me bo minil in ne bom vsakmu povedala kok je ta model hud.
učasih mam izpade. ponavad to zgleda tko, da s kolegico pleševa na pesm Blaž (besedilo: blaž blaž kje ga maš, dej takoj nam ga pokaž ... ) ne preveč normalno, ampak pa zato zelo zabauno. sicr zlo hitr zgubim zanimanje za veloik reči, ampak tale pesmca se pa drži že pol leta alpa še več.

ne da se mi več pisat. opa.

bodite v cvetju! :*

opa pozabla sm povedat da sm precej usekana na nadaljevanke, une amerišče. kukr recimo OTH, k je moja daleč najljubša, pa pol House, p Weedsi so tut ful fajni, pa pol une humoristične serije k so na akanlu, une so tut svetoune. pa Heroes se mi zdijo kr fajni, čeprou ne gledam lih redno k mam itk zloudan. ja no. editam če se še kej spomnem.
pa poševno pisavo mam tut rada^^.
Nazaj na vrh Go down
Freaky_friday. <3
Administrator
Administrator
Freaky_friday. <3


Female Število prispevkov : 216
Age : 30
Registration date : 02/12/2008

Take a little piece of my heart. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Take a little piece of my heart.   Take a little piece of my heart. EmptySre Jul 29, 2009 12:43 pm

Welcooomee. ^^

& iLy. <3
Nazaj na vrh Go down
Monstrumilian^^
Administrator
Administrator
Monstrumilian^^


Male Število prispevkov : 247
Age : 31
Registration date : 05/11/2008

Take a little piece of my heart. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Take a little piece of my heart.   Take a little piece of my heart. EmptySre Jul 29, 2009 4:32 pm

Mislm Tjaška ta opsek je pa nekaj !!!
Zlo dobr Very Happy

Uelkom pa uživi !!!
Nazaj na vrh Go down
https://lajf.slovenianforum.com
Sponsored content





Take a little piece of my heart. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Take a little piece of my heart.   Take a little piece of my heart. Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Take a little piece of my heart.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum za vsak dan ! :: ZačEteK ... xD :: Predstavitev ...-
Pojdi na: