Forum za vsak dan !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za vsak dan ! =]
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Sramoootne zgodbicee. ^^

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Monstrumilian^^
Administrator
Administrator
Monstrumilian^^


Male Število prispevkov : 247
Age : 31
Registration date : 05/11/2008

Sramoootne zgodbicee. ^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sramoootne zgodbicee. ^^   Sramoootne zgodbicee. ^^ EmptyPet Nov 07, 2008 7:42 pm

No tuki pa povejte kkšno vašo izkušnjo dobro ali slabo ......

No pa bom jz začeu... Pač ena punca mi je bla fuuul ušeč.. pa je pol moj frend ji povedu in ona pride do mana in mi zabije če mi je ušeč ... in jz budalo zabijem da nikol v lajfu mi nebi bla ušeč ker je neprivlačna. In pol sm se šele čez pou ure zavedu kaj sm naredu xD xD BRUKEEEEE

BTW ((((JAN)))) Hvala ti še 1x hahaha

Byeeee :cheers: Razz
Nazaj na vrh Go down
https://lajf.slovenianforum.com
Anija

Anija


Female Število prispevkov : 4
Age : 29
Job/hobbies : Ples,ritmična gimnastika in jahanje
Registration date : 09/11/2008

Sramoootne zgodbicee. ^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Cenzura sred ceste!   Sramoootne zgodbicee. ^^ EmptyNed Nov 09, 2008 11:05 pm

No jst mam pa en zlo zanimiv dugodk k se je sicr mojmu bratu zgudiu!!

No jst sm šla na trening in ker je pač moj brt meu tud trening ub isti uri sam druget smo se skupi z mt pelal prot kran!
No nakr mt počaka sred ceste pač d bi šu moi brt vn in ker je full suh ustane in mu sred ceste padejo hlače dol!!!! lol!
Oki to ni blo najslabš! Najslabš je blo to k so ga pa na drugi strrani vidl tud frendi k so ga čkal d gredo skup du dvorane!!!!=P
Hahahahahah Very Happy

BRUKE MU!!!!=P
Nazaj na vrh Go down
Freaky_friday. <3
Administrator
Administrator
Freaky_friday. <3


Female Število prispevkov : 216
Age : 30
Registration date : 02/12/2008

Sramoootne zgodbicee. ^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sramoootne zgodbicee. ^^   Sramoootne zgodbicee. ^^ EmptyTor Dec 23, 2008 10:44 pm

No še jst eno svojo embarassing zgodbiico.
Iz petga klassa. ><

Nooo na naši šoli, je biu en tip, k je biu men BLAZN ušeč.
Family friends + 4 leta je starei ud mene.
Ampak dobr.
Takt me to lihk ni brigal.

No in mi2 s Tašo (*RainbowTear#) pa še z eno smo se neki lovile po šoli.
Froci pač. ><
Iiiiiin.....tm stoji on....pa tko u krogu z njegovimi frendi....pač u krogu so stal no.
Iiiin. Laufam jst čez un krog tm (še dons ne vem kaj mi je blo) in mi spodrsne in BUM.
Sred kroga direkt na rit. UMRLA sm. Dejansk.

No ampak to ni use.
Lani....(seprau kok....3 leta po tem) smo bli nekje skp s familijami.
In mene on u pouuunooo začne zajbavat s tem padcom.
In ja. Še dons tega ni pozabu. Jz pa tud ne. ><

Hate myself for being SO clumsy. Razz
Nazaj na vrh Go down
ConfusedGIRL

ConfusedGIRL


Female Število prispevkov : 14
Age : 27
Registration date : 06/05/2009

Sramoootne zgodbicee. ^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sramoootne zgodbicee. ^^   Sramoootne zgodbicee. ^^ EmptySre Maj 06, 2009 1:23 pm

pa š moja zgodbica ! xP

no lani bi mogla bit uprašana paa paač se mi ni dal in glava me je bolela...in jz mt kličm grem la domou keer paač brez tega da bi ona meen rekla mi nebi pustil jit is šole -.-''

no in jo jz kličm da se fuul slabo počutm in da bi šla rada daam...in ona meen da nesmem in neej počakam še maau da boom šla laah daam..in paač jz sm bla zloj ezna in hočm preknt in rečm pizda ti matra budala fuknena !

in paač kr naenkrat se is telefona zasliš kaaaaaj ?!

pozabla sm prekint ! in mt je use paač slišala in pol sm ji rekla da sm to rekla mojmu sošolcu amapk mi ni vrjela...paač doma me je napizdla in pozabla ! xP
Nazaj na vrh Go down
bobi




Število prispevkov : 34
Registration date : 05/03/2009

Sramoootne zgodbicee. ^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sramoootne zgodbicee. ^^   Sramoootne zgodbicee. ^^ EmptyTor Jul 28, 2009 11:26 pm

hahahha tipke na telefonu ne delajo dobr waaaaaaaa

kako ne morš iz šole a mate varnostnika pa ti ne pusti če mu tvoja mamica po telefonu ne pove da greš dam =] =]
Nazaj na vrh Go down
Monstrumilian^^
Administrator
Administrator
Monstrumilian^^


Male Število prispevkov : 247
Age : 31
Registration date : 05/11/2008

Sramoootne zgodbicee. ^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sramoootne zgodbicee. ^^   Sramoootne zgodbicee. ^^ EmptyTor Jul 28, 2009 11:35 pm

Bobi sej tud na naši šoli k smo mel varnostnika če si hotu it predčasno vn iz šole si mogu it prvo po potrdilo do tajnice. Sam tega se ni noben držu hahaha.
Nazaj na vrh Go down
https://lajf.slovenianforum.com
ConfusedGIRL

ConfusedGIRL


Female Število prispevkov : 14
Age : 27
Registration date : 06/05/2009

Sramoootne zgodbicee. ^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sramoootne zgodbicee. ^^   Sramoootne zgodbicee. ^^ EmptyČet Jul 30, 2009 1:05 am

ja k morš rečt pa te fore pa uno budala od šice je bla tm pa te fore.in pač sm mogla klicat..kr neki :/
Nazaj na vrh Go down
bobi




Število prispevkov : 34
Registration date : 05/03/2009

Sramoootne zgodbicee. ^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sramoootne zgodbicee. ^^   Sramoootne zgodbicee. ^^ EmptySob Avg 01, 2009 1:09 am

greš vn pa rečeš učitlci ko ti je*e m**r haha
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Sramoootne zgodbicee. ^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sramoootne zgodbicee. ^^   Sramoootne zgodbicee. ^^ Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Sramoootne zgodbicee. ^^
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum za vsak dan ! :: Najstniški kotiček .^^. :: Teenagers-
Pojdi na: