Forum za vsak dan !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za vsak dan ! =]
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Način žuriranja

Go down 
+3
Elanora252
Fake_EmoAngel^^
Monstrumilian^^
7 posters
AvtorSporočilo
Monstrumilian^^
Administrator
Administrator
Monstrumilian^^


Male Število prispevkov : 247
Age : 31
Registration date : 05/11/2008

Način žuriranja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Način žuriranja   Način žuriranja EmptyPet Nov 07, 2008 11:57 pm

No mene pa tle zanima kako vi žurirate ?? Jz poznam enih par ljudi k nemore žurirat ne da bi kadil (travo, navadne cigarete ... še kaj drugega) in ne da bi pili (in se ga BTW napolno ulil xD).
Mene pa zanima kako pa vi žurirate ??? A se ga vi tud nalijete al kar kol podobnea delate ?

Ker jaz ko grem vn s frendi nedelam nč tazga mi pijemo sam gosti sok ( xD neeee JOKE) No dobr učasih probam mal ampak spet ne tok da bi bil mrtvo pijam.


Pa vi ?
Nazaj na vrh Go down
https://lajf.slovenianforum.com
Fake_EmoAngel^^
Administrator
Administrator
Fake_EmoAngel^^


Male Število prispevkov : 183
Age : 30
Registration date : 07/11/2008

Način žuriranja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Način žuriranja   Način žuriranja EmptySob Nov 08, 2008 1:06 am

uhuu
Am ja tko je...žur ap to use supr...pač če mene prašaš lahko žuraš tut brez pijače...ampak pijača pač more bit Cool (u manših količinah)...oziroma ful je odvisn od folka s kerim si uzun...
ja tko je:pijm (mal ampk usen XD)...nism biu še mrtvo nalit...ampakpiu pa sm afro

glede kajenja...js pač kadim an (sej vem d ni dobr pa bla bla bla...ampak pač tko je Twisted Evil )
am travo sm že 1x probu..in je blo čiz uredu pa to sam...
na žuru pač kadim ampak zmerno...

no da povzamm..XD
pijača pa čiki niso ubvezni...ampak nimam pa nč proti razn prekomernemu nalivanju z alkoholom...
lol!
no ja tko če sm kei pozabu bom še napisu....drgač pa uživite fajn žurite...pa ne preveč pit pa kadit!! :bounce:
pridni bote pa sam gosti sok pit lol! ..."Z GLAVO NA ZABAVO "!! cool


Nazadnje urejal/a Fake_EmoAngel^^ Sob Dec 06, 2008 1:54 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Elanora252

Elanora252


Število prispevkov : 16
Registration date : 23/11/2008

Način žuriranja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Način žuriranja   Način žuriranja EmptyNed Nov 23, 2008 1:25 am

No..jst bi tut rada neki povedala o žuranju. Moje osbeno mnenje je,da se da žurat tut brez vsakršnih substanc. Ful ne štekam folka,k mislm,d bo s pitjm pa kajenjem(česarkolže) izpadu kao bl zajeban,al pa bo s tem postou bl popularn.Tak folk mi gre dobesdeno na kozlanje..še posebi ogabni so tipi, k se ga ulivajo.k rabjo kao več samozavesti,d lohk dubijo kšno bejbo...sam še mau bl bed je pa kšna pijana bejba,k na konc koncou izpade k ena kurba..sam ne dobra. XD
U glavnm..pit je treba u zmernih količinah,z dobro družbo pa ob ta pravih trenutkih=P.
Kajenje pa itak ubija..al kaj že piše na škatlcah?!?
No u glavnm..žurite z glavo pa bo use ql!!
Nazaj na vrh Go down
<Sky_Walker>

<Sky_Walker>


Male Število prispevkov : 57
Registration date : 22/11/2008

Način žuriranja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Način žuriranja   Način žuriranja EmptyTor Nov 25, 2008 8:01 pm

no sej pomojm se tud da žurirat brez ush prepovedanih supstanc, in nekateri to prakticerajo, sam pa jst nimam nč proti da se to uporabla u zmernih količinah seveda....sam gre pa tud men gdaj na k**** k se ga kšni na pouno ulijejo in pol sploh ne vejo zase al pa so tok bogi da morš ti skrbet zanje in pol še teb uničjo žur
Nazaj na vrh Go down
Freaky_friday. <3
Administrator
Administrator
Freaky_friday. <3


Female Število prispevkov : 216
Age : 30
Registration date : 02/12/2008

Način žuriranja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Način žuriranja   Način žuriranja EmptyTor Dec 02, 2008 7:25 pm

Elanora252 je napisal/a:
No..jst bi tut rada neki povedala o žuranju. Moje osbeno mnenje je,da se da žurat tut brez vsakršnih substanc. Ful ne štekam folka,k mislm,d bo s pitjm pa kajenjem(česarkolže) izpadu kao bl zajeban,al pa bo s tem postou bl popularn.Tak folk mi gre dobesdeno na kozlanje..še posebi ogabni so tipi, k se ga ulivajo.k rabjo kao več samozavesti,d lohk dubijo kšno bejbo...sam še mau bl bed je pa kšna pijana bejba,k na konc koncou izpade k ena kurba..sam ne dobra. XD
U glavnm..pit je treba u zmernih količinah,z dobro družbo pa ob ta pravih trenutkih=P.
Kajenje pa itak ubija..al kaj že piše na škatlcah?!?
No u glavnm..žurite z glavo pa bo use ql!!

Bl se nebi mogla strinjat. ^^

Kar se pa trave tiče....
Okej navadni čiki. Sam trava. NO WAY.!!

Več kt 50% ludi k je KDAJKOL u svojm lajfu kadil travo ma resne psihične težave (anksioznost, depresija).
+ Maj čist odvisn kok je bla močna una trava k so ti jo dal.
Kr ja,.....moj sošolc je enkat "ponesreč" (?) dubu eno tako d ga je čiz na kanto spravl. Bogi bogi. ×D
P moja mt mi je tud rekla d k je ona kadila travo (JA.! moja mt je kadila travo. omg. ×D) d je blo čiz odvisn od tega kdo jo je dau, pa kje je dubila.
Tko daaaa.....če že kadiš....ne kšne take močne. k pol zihr ni dobr.

Jst sm drgač največja možna pristašica "clean žuranja.".
Muahahaaaa. lol!
Nazaj na vrh Go down
Fake_EmoAngel^^
Administrator
Administrator
Fake_EmoAngel^^


Male Število prispevkov : 183
Age : 30
Registration date : 07/11/2008

Način žuriranja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Način žuriranja   Način žuriranja EmptyTor Dec 02, 2008 10:16 pm

Am ja pač sej vem..kajenje ubija..ja pa še kei druzga tut ane...no pa ne bomo o tem zdej tuki =D...ugalunm....glede trave pa to sm probu sam ne kadim trave..ja sej je odvisn kašna je...pijača pa ponekod more bit ponekod pa tut ne...sam u zmernih količinah...

Krist js se bom toook smeju k se boš ti 1x nalila lol! lol! XD......
Nazaj na vrh Go down
Freaky_friday. <3
Administrator
Administrator
Freaky_friday. <3


Female Število prispevkov : 216
Age : 30
Registration date : 02/12/2008

Način žuriranja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Način žuriranja   Način žuriranja EmptySre Dec 03, 2008 2:24 pm

Jaaa pa sei nimam nč proti pijanosti.
Oz zmernem pitju.
Sam ne vidm užitka u tem d se nalijš k kanta pa ležiš sred trave in se nmorš pobrat? lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
Fake_EmoAngel^^
Administrator
Administrator
Fake_EmoAngel^^


Male Število prispevkov : 183
Age : 30
Registration date : 07/11/2008

Način žuriranja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Način žuriranja   Način žuriranja EmptySre Dec 03, 2008 10:21 pm

Ja no sej tle res ni fore...pa še žurat ne morš k ležiš nekje XD Cool
Nazaj na vrh Go down
Barb.×D
Tehnik
Tehnik
Barb.×D


Female Število prispevkov : 30
Age : 32
Registration date : 08/12/2008

Način žuriranja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Način žuriranja   Način žuriranja EmptyPon Dec 08, 2008 7:34 pm

Js mam pa najrajš kšne diskače. Trenutno sm velik u Ultri. U bakusa ne hodm zarat čefurjeu Razz Drgč pa je tut men osebno najbl kul, da če greš vn, da pač neki spijš. Kšn koktejlčk. Kšno tekilco. Mogoče kšn per. Ampak u mejah normale. Pol pa da greš sproščat žiučke s plesom.
Učasih nmest pjače sede trava sam to bl poredko.

Drgč pa ful sovražm folk k nima mere pa pol kozla nekje in se trezne medtem k se ostali zabavajo. Men se je to zgudil sam enkrat pa nikol več.
Nazaj na vrh Go down
http://www.sl.netlog.com/aprillia13
Freedom.*

Freedom.*


Female Število prispevkov : 17
Registration date : 02/03/2009

Način žuriranja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Način žuriranja   Način žuriranja EmptyTor Mar 03, 2009 12:01 am

ohja.
loh ga žuram s pijačo & al pa brez. k da je uažn. :]
kadim itak nč. ( ne čikou,trave nč.) ..tko da.
pr men je sam pijača.. pa če je al pa če je ni.
čeprou če mam kkšn bl tak čudn dan.. mi pijača pomaga, da se sprostim in plešm.
drgač pa loh tud brez pijače se sprostim,plešm.. itd.
drgač.. zaenkat ne hodm u diskače* ..
mamo ponauad doma žurke, k mamo sobico zato. (light show, bliskavico.. p tko.) ..
pa kkšne veselice znajo bit tud fajn.
pa u lublani nekje uzun s frendi.
ma kulj je. :]
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Način žuriranja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Način žuriranja   Način žuriranja Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Način žuriranja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum za vsak dan ! :: Prosti čas :: Žuriranje. Pijača, Kajenje ???-
Pojdi na: